Co je to gadgets?

Deštník pro kuřáky Hodně lidí ani neví, co si má pod pojmem gadgets představit. Český doslovný překlad gadgets dárků pravděpodobně neexistuje, ale většinou je definován jako „vychytávky“ nebo „vychytané věcičky“. Pro přiblížení, jedná se o malý, obvykle spíše technický vyhlížející předmět specifické funkce, který je ve většině případů představuje také oblíbenou novinkou na trhu. Když budeme pátrat po původu tohoto slova, zjistíme, že je sporný, ale jeho kořeny můžeme nalézt již v 18. století. Vzhledem ke spornosti jeho původu se k němu také váží různé historky, z nichž jedna například uvádí, že slovo gadget bylo použito poprvé v souvislosti s miniaturou sochy svobody, kterou vytvořili Gaget, Gauthier & Cie a pojmenovali ji po sobě. Vedle této však existují ještě další varianty původu, například ještě, že gadget je odvozeno od francouzského gagée, což znamená malý nástroj nebo příslušenství.

Gadgets>>

MP3 přehrávač do vody Srdce každého kuřáka potěší netradiční deštník pro kuřáky. Originální dárek, díky kterému nebude muset v deštivém počasí moknout. Součástí sady je totiž plechový popelník, jež se dá důmyslně připevnit na deštník a tak už ho žádné sychravé počasí nezaskočí. Stejně tak jako čepice se sluchátky do zimy, tak pro milovníky hudby, kteří bez ní nedokážou být mp3 přehrávač do vody. Každý, komu se lépe cvičí při povzbuzující hudbě jistě velmi ocení, když si ji teď bude moci vychutnávat i při plavání.

Pivní sklenice WINESTEIN

Pivní sklenice WINESTEIN Máte rádi klidné popíjení vína, ale stejně tak rádi si dopřejete dobře vychlazené pivo? ...

Více informací>>

Rybičky na záchod

Rybičky na záchod Záchodová mísa je jedna z oblíbených míst kde muži rádi posedávají a rozjímají. Není přece nutné ...

Více informací>>

Skleněné krabicové mléko

Skleněné krabicové mléko Potřebujete elegantně servírovat mléko do kávy nebo smetanu na jahody? V tom případě je naše ...

Více informací>>

Spolupracujeme

2010 © Gadgtes dárky created by StyleWeb.cz | Originální dárky, gadgets, vychytávky